27.10.2022

Puchar Elektrobohaterów - Czas wyłonić Mistrzów!


W połowie roku zapytaliśmy instalatorów z całej Polski, czy chcieliby wziąć udział w wyjątkowych zawodach o Puchar Elektrobohaterów. Z dziesiątek zgłoszeń wytypowaliśmy 4 drużyny. Teraz możecie sami sprawdzić, jak im poszło i kto został Mistrzem./p>

 

Projekt Elektrobohater powstał, aby promować i wspierać polskich elektroinstalatorów. W ramach projektu inicjujemy akcje, które pokazują szerszemu gronu odbiorców instalatorów jako profesjonalistów, osoby które chcą dzielić się widzą i wiedzą, co to dobra zabawa. W tym samym duchu powstał pomysł na zawody z prawdziwego zdarzenia właśnie dla elektroinstalatorów.

 

Do udziału zaprosiliśmy wszystkich chętnych, którzy na co dzień pracują z różnego typu instalacjami elektrycznymi. Z dziesiątek zgłoszeń wytypowaliśmy 4 drużyny, które wczesną jesienią spotkały się na planie filmowym, aby zmierzyć się w 8 konkurencjach. Główną nagrodą w konkursie był voucher o wartości 5 000 zł. Jednak to, co podkreślali sami uczestnicy najważniejsza była rywalizacja i dobra zabawa.

 

Aby zadbać o emocje, do współpracy zaprosiliśmy znanego prezentera telewizyjnego Dominika Strzelca. Prowadzący, który w programie „Usterka” oceniał dokonania tak zwanych „fachowców”, tym razem dla odmiany mógł przyglądać się i komentować pracę prawdziwych profesjonalistów.

 

Emocje, umiejętności, walka fair play do końca – z pewnością nie zabraknie tego w zawodach o Puchar Elektrobohaterów. Zapraszamy serdecznie do kibicowania! Wszystkie konkurencje oraz materiały dodatkowe dostępne są na stronie: Elektrobohater.pl